Продаж необробленої деревини в Житомирі на аукціонах на сайті ТБ УЕБ

Для участі в аукціонах необробленої деревини в Житомирі, Тернополі , Харкові чи іншому місті країни в системі Prozorro.Sale треба реєструватися на партнерській платформі, наприклад, на «Українській енергетичній біржі» https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/kupiti-kruglyak-sosni-v-zhitomiri-na-chesnih-umovah-mozhlivo-na/. Таким чином ви зможете взяти участь у кожному прозорому і чесному аукціоні.

Продаж необробленої деревини в місті Житомир в системі Prozorro.Sale

Деревообробні підприємства вже оцінили перевагу аукціонів з продажу різних порід деревини в Житомирі, Києві та інших містах системи Prozorro.Sale.

Раніше існував тіньовий ринок у сфері зеленого бізнесу. Таким чином, клієнтам пропонували знижку, а натомість вимагали хабар, хоча спочатку ціна була штучним чином завищеною і не відповідала ринковій вартості. Цей метод збагатив багатьох нечесних та недобросовісних чиновників. На сьогодні таких завдань немає, всі ціни відповідають ринковим, а аукціони прозорі.

На сьогоднішньому етапі система Prozorro передбачає партії 150 кубічних метрів та вартістю 200 тисяч гривень. Відкриті аукціони за короткий проміжок часу підтвердили свою ефективність.

В результаті відкритих аукціонів Україна вже 4 роки поступово долає корупцію. Аукціони проводяться на партнерських майданчиках системи Prozorro ТБ «Українська енергетична біржа». На біржі було проведено вже більше 29 тис. публічних торгів, а бюджет держави поповнився на 29,3 млн. грн.

Процес продажу необробленої деревини в системі Prozorro.Sale розпочався 1 лютого 2020 року на підставі Постанови Кабінету Міністрів № 1178. Указ передбачає, що величезні підприємства повинні продавати 25% щомісячних заготувань в Prozorro.Sale.

Наразі це стосується лише тих підприємств, які мають дохід понад 10 мільйонів гривень, але дуже скоро в цей проект будуть введені суттєві зміни, і всі підприємства зможуть взяти участь в аукціоні.

Торгівля деревиною у місті Житомир на платформі ТБ УЕБ

Сайт «Української енергетичної біржі» забезпечує загальний доступ до будь-якої інформації про торгівлю. Інтерфейс сайту зручний, що допомагає швидко знайти необхідний лот і зробити на нього ставку, навіть не маючи спеціальних навичок роботи з комп’ютером. Якщо у вас виникнуть запитання, допоможуть фахівці компанії ТБ УЕБ.

Високоякісна деревина чекає вас на порталі ТБ «Українська енергетична біржа», а це означає, зареєструйтесь сьогодні і купуйте деревину в Житомирі, Львові, Харкові та інших містах країни.

© 2019 Poesy. Все права защищены.