Купити колоди в Харкові на електронних аукціонах на майданчику УЕБ

У Харкові великі лісові компанії почали продавати свою продукцію через прозорі аукціони, наприклад ТБ » Українська енергетична біржа» https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/lis-kruglyak-sosni-v-harkovi-mozhna-pridbati-na-elektronnih-torg/. Це стало необхідним після набрання чинності постановою від 02.01.2020 № 1178 про продаж деревини. Згідно з Указом, великі компанії зобов’язані продавати частину своїх товарів через систему «Прозоро».

Продаж соснового кругляка в Харкові з системою Прозорро

Лісозаготівельні компанії повинні продавати через систему до 25% свого щомісячного врожаю через систему Prozorro. При цьому лісгоспи повинні формувати партії від 200 000 гривень до 150 кубометрів.

За 8 місяців угод Prozorro.Sale було укладено понад 1200 угод. Загальний прибуток від продажів склав 29,5 млн грн. Отримані гроші призначені для розвитку промисловості та державного бюджету України. Раніше недобросовісні чиновники клали гроші в кишені.

За 4 роки загальний аукціонний дохід в системі Prozorro.Sale склав понад 30 млн грн. Кількість угод, проведених достроково, до 300 тисяч.

Відкриті аукціони відрізняються від звичайних тим, що кожен учасник може спостерігати за процесом. Спостерігачами зазвичай виступають ЗМІ, звичайні громадяни, громадські активісти або державні діячі.

Куплю соснові колоди в місті Харків на вигідних умовах на сайті УЕБ ТВ

Сільськогосподарський сектор швидко розвивається, і була розроблена система справедливих правил, щоб повністю звільнити ринок від корупції.

Щоб купити круглу сосну на сайті, вам необхідно зробити в Харкові на відкритому аукціоні:

  • Просто зареєструйтеся на платформі УЕБ;
  • Виберіть цікавить вас і перейдіть до вибору лота;
  • Завантажте необхідні документи;
  • Сплачуйте спеціальні збори — за реєстрацію та гарантійний внесок;
  • Підвищуйте свої ставки;
  • Підпишіть договір і оплатіть лот.
© 2019 Poesy. Все права защищены.